O nas

Polska w ostatnich dekadach uległa całkowitej transformacji. Rynek zdominowany został przez producentów zagranicznych. Zachodnie pochodzenie produktu było zazwyczaj synonimem jakości. Jednak i krajowi producenci potrafią sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów. Wysoka jakość wypracowana przez lata sprawiła, iż wyszliśmy im na przeciw. Oferujemy Państwu produkty polskie o identycznej jakości, identycznych parametrach, jednak w znacznie niższej i konkurencyjnej cenie.

Rynek klejów podlega nieustannym zmianom. Rosnące wymagania klientów, ogromna i nie zawsze uczciwa konkurencja powodują, że istnieje konieczność stałego wdrażania nowych technologii. Dynamicznie rozwijająca się sprzedaż sprawia, że nasze produkty docierają niemal wszędzie: do wielkich miast, mniejszych miasteczek oraz wsi. Tak aktywne uczestnictwo na rynku klejów w dużej mierze zawdzięczamy naszym regionalnym dystrybutorom.

Zasady partnerstwa w stosunkach z naszymi odbiorcami to jeden z wielu naszych atutów. W dzisiejszym świecie bezpardonowej walki o pieniądz jest to niezwykle rzadko spotykane.

W szerokiej gamie naszych produktów “Asem” jest klej SUPER GLUE Oryginalny Tylko z Gwiazdką, supermocny klej do plastiku, gumy, drewna i metalu. Klej ten dzięki nowej formule opracowanej w naszych laboratoriach, wiąże mocniej, szybciej i dłużej zachowuje swoją przydatność do użycia.

Nasze działania nie ograniczają się tylko do rynku polskiego. SUPER GLUE Oryginalny Tylko z Gwiazdką sprzedawany jest również w Stanach Zjednoczonych, Afryce, Europie Zachodniej, Litwie, Łotwie i Estonii. Jednak wciąż poszukujemy nowych rynków zbytu i dystrybutorów.

Zachęcamy Państwa do współpracy!